Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Начальника управління житлово – комунального господарства Чернігівської міської ради щодо встановлення поштової скриньки

Депутатське звернення до Начальника управління житлово – комунального господарства Чернігівської міської ради щодо встановлення поштової скриньки 31 Січня 2018

31 Січня 2018

Начальнику управління житлово – комунального господарства

Чернігівської міської ради

Куцу Я. В.

вул. Реміснича, 19, м. Чернігів

14000

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Ярославе Валентиновичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного. До мене як народного депутата України надійшло звернення Свірідовської Валентини Іванівни, яка проживає за адресою: вул. Незалежності, 16, кв.122, м. Чернігів, щодо встановлення поштової скриньки.

Зокрема, у зверненні порушується питання встановлення поштові скриньки за адресою проживання заявника, оскільки наявна перебуває в занедбаному стані, в зв’язку з чим Свірідовська В. І. не може отримувати кореспонденцію. Відповідно до положень п. 1 абз. 1 ст. 15 Житлового кодексу УРСР виконавчі комітети районних, міських, районних у містах Рад народних депутатів у межах і в порядку, встановлених законодавством Союзу РСР, цим Кодексом та іншими актами законодавства Української РСР, на території району, міста, району в місті, серед іншого керують житловим господарством, забезпечують належний технічний стан, капітальний і поточний ремонт житлового фонду, що є у віданні Ради.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції розглянути обставини викладені у зверненні та вжити необхідних заходів з відновлення поштової скриньки за адресою проживання Свірідовської В. І.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул.Кирпоноса,7 та копію на адресу заявника.  

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь: щодо встановлення поштової скриньки

Відповідь на звернення: Свірідвська В.І.

Зворотний зв'язок