Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Начальника управління житлово – комунального господарства щодо видалення дерева

Депутатське звернення до Начальника управління житлово – комунального господарства щодо видалення дерева 27 Грудня 2017

27 Грудня 2017

Начальнику управління житлово – комунального господарства

Чернігівської міської ради

Куцу Я. В.

вул.Реміснича,19,м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ 

Шановний Ярославе Валентиновичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як до народного депутата України, надійшло звернення Безуглої Інни Валеріївни, яка проживає за адресою: вул.1-ї Гвардійської Армії, б.4, кв.258, м. Чернігів, щодо видалення дерева.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, на прибудинковій території будинку за адресою мешкання заявника знаходиться дерево, гілля якого затіняє сонячне світло та росте впритул до вікон помешкання. Заявником порушується питання видалення вказаного дерева.

Згідно із приписами ч. 2 ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» від 06.09.2005 року до повноважень виконавчих органів сільських, селищних, міських рад, серед іншого, належить забезпечення виконання місцевих програм та здійснення заходів з благоустрою населених пунктів. Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах своєї компетенції організувати проведення робіт з видалення дерева на прибудинковій території б. №4 по вул. 1-ї Гвардійської Армії, м. Чернігова. За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул.Кирпоноса,7 та копію на адресу заявника.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Безгула І.В.

Відповідь заявнику: Безгула І.В.

Відповідь: щодо видалення дерев

Зворотний зв'язок