Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Начальника управління ЖКГ Чернігівської міської ради

Депутатське звернення до Начальника управління ЖКГ Чернігівської міської ради 30 Жовтня 2017

30 Жовтня 2017

Начальнику управління житлово – комунального господарства

Чернігівської міської ради

Куцу Я. В.

____________________________

вул. Реміснича, 19, м. Чернігів

14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Ярославе Валентиновичу!

 

З метою захисту законних прав  та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як до народного депутата України, надійшло колективне звернення мешканців б. № 48 по вул. Івана Богуна м. Чернігова щодо ремонту поштових скриньок.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, у вказаному будинку поштові скриньки перебувають у незадовільному технічному стані, що зумовлює крадіжки періодичної преси, яка надходить мешканцям поштою.  

Згідно із приписами ч. 2 ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» від 06.09.2005 року, до повноважень виконавчих органів сільських, селищних, міських рад, серед іншого, належить забезпечення виконання місцевих програм та здійснення заходів з благоустрою населених пунктів.

Відповідно до положень п. 1 абз. 1 ст. 15 Житлового кодексу УРСР, виконавчі комітети районних, міських, районних у містах Рад народних депутатів у межах і в порядку, встановлених законодавством Союзу РСР, цим Кодексом та іншими  актами законодавства Української РСР, на території району, міста, району в місті, серед іншого керують житловим господарством, забезпечують належний технічний стан, капітальний і поточний ремонт житлового фонду, що є у віданні Ради.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції вжити необхідних заходів з ремонту поштових скриньок у б. № 48 по вул. Івана Богуна м. Чернігова.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7 та копію на адресу заявника.  

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Зворотний зв'язок