Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Начальника управління ЖКГ Чернігівської міської ради щодо благоустрою території

Депутатське звернення до Начальника управління ЖКГ Чернігівської міської ради щодо благоустрою території 09 Листопада 2017

09 Листопада 2017

Начальнику управління житлово – комунального господарства

Чернігівської міської ради

Куцу Я. В.

____________________________

вул.Реміснича,19, м.Чернігів

14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановний Ярославе Валентиновичу!

 

З метою захисту законних прав  та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення Рубан Євгенії Іванівни, яка проживає за адресою: просп.Перемоги, б.50, кв.47, м. Чернігів, щодо благоустрою території.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, у будинку за адресою проживання заявника, на першому поверсі розміщено одне з відділень ТОВ «Нова пошта». Вказується, що відвідувачі цього відділення залишають свій автомобільний транспорт на прибудинковій території, в тому числі на газоні, чим створюють значні не зручності мешканцям будинку. Порушується питання облаштування на прибудинковій території огорожі та пристроїв обмеження руху з метою врегулювання руху транспортних засобів.

Згідно із приписами ч. 2 ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» від 06.09.2005 року до повноважень виконавчих органів сільських, селищних, міських рад, серед іншого, належить забезпечення виконання місцевих програм та здійснення заходів з благоустрою населених пунктів.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції розглянути обставини, викладені у зверненні, та вжити необхідних заходів реагування для  вирішення порушених питань.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул.Кирпоноса,7 та копію на адресу заявника.  

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь: щодо благоустрою території

Зворотний зв'язок