Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Начальника управління ЖКГ Чернігівської міської ради щодо ремонту будинку

Депутатське звернення до Начальника управління ЖКГ Чернігівської міської ради щодо ремонту будинку 30 Жовтня 2017

30 Жовтня 2017

Начальнику управління житлово – комунального господарства

Чернігівської міської ради

Куцу Я. В.

____________________________

вул. Реміснича, 19, м. Чернігів

14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Ярославе Валентиновичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як до народного депутата України, надійшло звернення Мухи Ірини Володимирівни, проживає за адресою вул. Толстого, б. 145, кв. 1, м. Чернігів, щодо ремонту будинку.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, будинок за вказаною адресою визнаний аварійним з 2001 року. Вказується, що будинок потребує проведення невідкладних ремонтних робіт, звернення мешканців до відповідних комунальних підприємств вирішенню порушених питань не сприяли.

Згідно із приписами ч. 2 ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» від 06.09.2005 року, до повноважень виконавчих органів сільських, селищних, міських рад, серед іншого, належить забезпечення виконання місцевих програм та здійснення заходів з благоустрою населених пунктів.

Відповідно до положень п. 1 абз. 1 ст. 15 Житлового кодексу УРСР, виконавчі комітети районних, міських, районних у містах Рад народних депутатів у межах і в порядку, встановлених законодавством Союзу РСР, цим Кодексом та іншими актами законодавства Української РСР, на території району, міста, району в місті, серед іншого керують житловим господарством, забезпечують належний технічний стан, капітальний і поточний ремонт житлового фонду, що є у віданні Ради.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах своєї компетенції організувати проведення ремонтних робіт у б. №145 по вул. Толстого м. Чернігова.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7 та копію на адресу заявника.  

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Зворотний зв'язок