Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Першого заступнику голови Чернігівської обласної державно адміністрації щодо здійснення перевезення пасажирів автомобільним та залізничним транспортом

Депутатське звернення до Першого заступнику голови Чернігівської обласної державно адміністрації щодо здійснення перевезення пасажирів автомобільним та залізничним транспортом 25 Вересня 2018

25 Вересня 2018

Першому заступнику голови Чернігівської обласної державно адміністрації

Ю. В. Свириденко

______________________________

вул. Шевченка, 7, м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановна Юліє Анатоліївно!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України та як представник громади Чернігівського району, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення від жителів смт. Добрянка, Ріпкинського району, Чернігівської області щодо здійснення перевезення пасажирів автомобільним та залізничним транспортом (транспортної інфраструктури регіону).

У зверненні вказується, що в смт. Добрянка, Ріпкинського району, Чернігівської області склалася складна ситуація по перевезенню людей, як автомобільним так і залізничним транспортом. Маршрутні транспортні засоби їздять до м. Чернігова лише вранці о 08 год. 00 хв., та повертаються назад о 13 год. 00 хв., тобто лише один раз. Приміський поїзд Горностаївка – Чернігів їде до м. Чернігова - перший рейс о 05 год. 30 хв., і повертається назад о 08 год. 20 хв., другий рейс о 15 год. 03 хв., та повертається назад о 21 год. 30 хв. Вказаний розклад є дуже незручним для жителів смт. Добрянка, оскільки, створює перепони у вигляді своєчасного пересування студенті, пенсіонерів і просо пересічних громадян.

Неодноразові звернення жителів смт. Добрянка до селищної та районної ради, а також до перевізників результатів не дали та не посприяли на вирішення існуючої проблеми.

Відповідно до положень ст. 18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» від 9 квітня 1999 року місцева державна адміністрація, серед іншого, здійснює фінансування підприємств, установ та організацій освіти, культури, науки, охорони здоров'я, фізичної культури і спорту, транспорту і соціального захисту населення, переданих у встановленому законом порядку в управління місцевій державній адміністрації вищими органами державної та виконавчої влади або органами місцевого самоврядування, що представляють спільні інтереси територіальних громад, а також заходів, пов'язаних із розвитком житлово-комунального господарства, благоустроєм   та шляховим будівництвом, охороною довкілля та громадського порядку, інших заходів, передбачених законодавством.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас розглянути обставини викладені у зверненні та в межах компетенції вжити необхідних заходів з метою покращення розкладу руху автомобільного та залізничного транспорту в смт. Добрянка, Ріпкинського району, Чернігівської області.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 8 та на адресу заявника.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь: щодо здійснення перевезення пассажирів

Відповідь заявнику: Колективне звернення

Відповідь заявнику: Колективне звернення

Зворотний зв'язок