Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Першого заступнику голови Чернігівської обласної державної адміністрації щодо отримання матеріальної допомоги, як малозабезпечена сім’яДепутатське звернення до Першого заступнику голови Чернігівської обласної державної адміністрації щодо отрим�

Депутатське звернення до Першого заступнику голови Чернігівської обласної державної адміністрації щодо отримання матеріальної допомоги, як малозабезпечена сім’яДепутатське звернення до Першого заступнику голови Чернігівської обласної державної адміністрації щодо отрим� 19 Грудня 2018

19 Грудня 2018

Першому заступнику голови Чернігівської обласної державної   адміністрації

Ю. В. Свириденко

______________________________

вул. Шевченка, 7

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановна Юліє Анатоліївно!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України та як представник громади Чернігівського району, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення Бойко Оксани Іванівни, 20.11.1983 р. н., яка проживає за адресою: вул. Шевченка, буд. 3А, кв. 3, смт Седнів, Чернігівського району, Чернігівської області, 15522, щодо отримання матеріальної допомоги, як малозабезпечена сім’я.

У відповідності до обставин викладених у зверненні вбачається, що Бойко О. І., самостійно виховує двох неповнолітніх дітей (5 та 12 років). В серпні місяці 2018 року, Бойко О. І., як одинока мати звернулася до Чернігівського районного центру зайнятості із заявою про надання матеріальної допомоги, оскільки вважає, що її сім’я є малозабезпеченою.

В жовтні місяці 2018 року, Бойко О. І., із департаменту соціального забезпечення Чернігівської обласної державної адміністрації отримала відповідь про те, що останній відмовлено у призначенні державної соціальної допомоги та, як середньомісячний сукупний дохід її сім’ї (5042,19 грн.) перевищує рівень забезпечення прожиткового мінімуму для сім’ї (3959,67 грн.).

З таким рішенням заявниця категорично не погоджується та зазначає, що у департаменті соціального забезпечення Чернігівської ОДА, не коректно заповнили заяву та інформація стосовно її сукупного доходу не відповідає дійсності.

Повідомляє, що її заробітна плата складає 3900,00 грн., також вона отримує соціальну допомогу на дітей, як одинока мати в розмірі 600,00 грн., стверджує, що вказані грошові кошти сукупно не перевищують рівень забезпечення прожиткового мінімуму для їх сім'ї.

Відповідно до положень ч.9 ст. 16 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» від 9 квітня 1999 року місцеві державні адміністрації в межах, визначених Конституцією і законами України, здійснюють на відповідних територіях державний контроль за додержанням законодавства з питань науки, мови, реклами, освіти, культури, охорони здоров’я, материнства та дитинства, сім’ї, молоді та дітей, соціального захисту населення, фізичної культури і спорту.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас перевірити обставини викладені у зверненні, та вжити відповідних заходів реагування щодо вирішення порушеного  питання.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін та копію на адресу заявниці.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Бойко О.І.

Відповідь: щодо отримання матеріальної допомоги, як малозабезпечена сімя

Зворотний зв'язок