Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Першого заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації щодо вирішення питання пасажирського сполучення між населеними пунктами с. Ведильці та м. Чернігів

Депутатське звернення до Першого заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації щодо вирішення питання пасажирського сполучення між населеними пунктами с. Ведильці та м. Чернігів 19 Грудня 2018

19 Грудня 2018

Першому заступнику голови Чернігівської обласної державної адміністрації

Ю. В. Свириденко

______________________________

вул. Шевченка, 7

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановна Юліє Анатоліївно!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України та як представник громади Чернігівського району, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення від депутата Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області – Чугай Зої Миколаївни щодо вирішення питання пасажирського сполучення між населеними пунктами с. Ведильці та м. Чернігів.

У відповідності до обставин викладених у зверненні вбачається, що на маршруті між населеними пунктами с. Ведильці та м. Чернігів виникла не відповідна ситуація з перевізником, яка стала причиною соціального незадоволення громадян та грубих порушень правил пасажироперевезень.

Заявниця вказує, що на маршруті між населеними пунктами с. Ведильці та м. Чернігів необхідно вжити негайних заходів по боротьбі з нелегальним перевізником ПП «Комфортавтотранс», який, як зазначено у зверненні, не маючи ліцензії на перевезення пасажирів безперешкодно продовжує свою діяльність та перешкоджає роботі офіційному перевізнику ДП «Пассервіс».

Заявник звертає увагу на те, що ДП «Пассервіс» має відповідні документи та дозволи на здійснення пасажирських перевезень та несе повну відповідальність за безпеку пасажирів, а також являється переможцем конкурсу на регулярні перевезення, проведеного Чернігівською ОДА по маршруту Чернігів-Ведильці.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас перевірити обставини викладені у зверненні, та вжити відповідних заходів реагування щодо вирішення порушеного  питання.

За результатами розгляду звернення, прошу надати відповідь у встановлений законом строк, на мою адресу, та копію на адресу заявника.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Чугай З.М.

Відповідь: щодо транспорту в с. Ведильці

Зворотний зв'язок