Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Першого заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації щодо отримання довідки про заробітну плату за роботу під час ліквідації аварії на ЧАЕС, яка необхідна для перерахунку пенсії останнього

Депутатське звернення до Першого заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації щодо отримання довідки про заробітну плату за роботу під час ліквідації аварії на ЧАЕС, яка необхідна для перерахунку пенсії останнього 19 Листопада 2018

19 Листопада 2018

Першому заступнику голови Чернігівської обласної державної адміністрації

Ю. В. Свириденко

       _____________________________

вул. Шевченка, 7

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановна Юліє Анатоліївно!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України та як представник громади Чернігівського району, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення від Лапшина Валерія Олександровича, 03.10.1955 р. н., який проживає за адресою: вул. Івана Мазепи, буд. 78 а, кв. 318, м. Чернігів, 14000, щодо отримання довідки про заробітну плату за роботу під час ліквідації аварії на ЧАЕС, яка необхідна для перерахунку пенсії останнього.

У відповідності до обставин про які йдеться мова у зверненні та доданих документів вбачається, що Лапшин В. О., був ліквідатором аварії на ЧАЕС в період з 26.10.1987 по 05.04.1988 рр.

В 2018 році, Лапшин В. О., звернувся до Управління праці та соціального захисту населення Новозаводської у м. Чернігові ради із заявою щодо подачі документів на регіональну комісію, з ціллю отримання довідки про заробітну плату за роботу під час ліквідації аварії на ЧАЕС, яка необхідна для перерахунку пенсії останнього.

Листом-відповіддю про надання інформації від 01.06.2018 року № 07/7237 Лапшина В. О., повідомлено, що його документи не можуть бути направлені на комісію з визначенням даних про заробітну плату працівників за роботу в зоні відчуження в 1986-1990 роках, оскільки не відповідають вимогам Типового положення про комісію, затвердженого постановою КМУ від 26.09.2012 року № 886. А саме, Лапшину В. О., необхідно додати витяг з ЄДРПОУ про ліквідацію підприємства. Також, зазначено, що регіональна комісія розглядає письмові заяви громадян про видачу довідки про заробітну плату, одержану за роботу в зоні відчуження в 1986-1990 роках, лише в тому разі, якщо п. у. о., ліквідовано без правонаступника. В інших випадках документи на комісію не приймаються.

З відповіді ГУ статистики в Чернігівській області від 19.04.2018 року № 06-08/800-18, вбачається, що Деснянський комбінат громадського харчування м. Чернігова та ресторан «Сіверський» станом на 19.04.2018 року не значиться в ЄДРПОУ Чернігівської області. Також, повідомлено, що дані про правонаступників в ЄДРПОУ відсутні.

Відповідно до положень ст. 23 ЗУ «Про місцеві державні адміністрації», місцева державна адміністрація реалізує державну політику в галузі соціального забезпечення та соціального захисту соціально незахищених громадян - пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб із їх числа, одиноких матерів, багатодітних сімей, інших громадян, які внаслідок недостатньої матеріальної забезпеченості потребують допомоги та соціальної підтримки з боку держави.

Сприяє розвитку їх соціального забезпечення, правильному і своєчасному призначенню і виплаті державних пенсій та допомоги, поданню адресної соціальної допомоги та підтримки, призначенню та виплаті цільової грошової допомоги, інших компенсаційних заходів соціального захисту.

Враховуючи вище викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас розглянути обставини викладені у зверненні та в межах компетенції сприяти Лапшину В. О., в отриманні довідки про заробітну плату за роботу під час ліквідації аварії на ЧАЕС, яка необхідна для перерахунку пенсії останнього, або ж, надати офіційну відповідь про неможливість її отримання.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса,7 та копію на адресу заявника.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Лапшин В.О.

Відповідь: щодо перерахунку пенсії

Зворотний зв'язок