Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Першого заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації щодо створення Киселівської об’єднаної територіальної громади

Депутатське звернення до Першого заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації щодо створення Киселівської об’єднаної територіальної громади 19 Грудня 2018

19 Грудня 2018

Першому заступнику голови Чернігівської обласної державної адміністрації

Ю. В. Свириденко

______________________________

вул. Шевченка, 7

м. Чернігів, 14000

 

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановна Юліє Анатоліївно!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України та як представник громади Чернігівського району, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло колективне звернення від депутатів Киселівської, Боромиківської, Локнистенської сільських рад щодо створення Киселівської об’єднаної територіальної громади.

У відповідності до обставин викладених у зверненні вбачається, що виконавчі комітети Киселівської, Боромиківської, Локнистенської сільських рад одностайно прийняли рішення про створення ОТГ із трьох селищних рад з центром в с. Киселівка. Вказується, що Обласна державна адміністрація Чернігівської області не надала згоди на таке об’єднання. У зв’язку з цим, депутати вищезгаданих селищних рад звернулися із проханням допомогти у вирішенні створення Киселівської ОТГ.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас розглянути обставини викладені у зверненні, та надати вичерпні роз’яснення щодо порушеного  питання.

За результатами розгляду звернення, прошу надати відповідь у встановлений законом строк, на мою адресу, та копію на адресу заявника.

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Свидиренко Ю. В.

Відповідь: щодо створення Киселівської ОТГ

Зворотний зв'язок