Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Першого заступникуа голови Чернігівської обласної державно адміністрації щодо ремонту дороги по вул. Гагаріна в смт. Ріпки

Депутатське звернення до Першого заступникуа голови Чернігівської обласної державно адміністрації щодо ремонту дороги по вул. Гагаріна в смт. Ріпки 24 Серпня 2018

24 Серпня 2018

Першому заступнику голови Чернігівської обласної державно адміністрації

Ю. В. Свириденко

______________________________

вул. Шевченка, 7,

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановна Юліє Анатоліївно!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України та як представник громади Ріпкинського району, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення від громадянки Лопуги Тетяни Олександрівни, 24.01.1966 р. н., яка проживає за адресою: Чернігівська область, смт. Ріпки, вул. Заводська, 33/1 щодо ремонту дороги по вул. Гагаріна в смт. Ріпки.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, порушується питання проведення ремонту дороги по вул. Гагаріна в смт. Ріпки Чернігівської області.

Вказується, що дорога по вул. Гагаріна має важливе соціальне та інфраструктурне значення для мешканців населеного пункту, оскільки велика кількість мешканців та сімей смт. Ріпки кожного дня їдуть цією дорогою на роботу, везуть дітей до школи та у садочок.

Відповідно до положень ст. 18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» від 9 квітня 1999 року місцева державна адміністрація, серед іншого, здійснює фінансування підприємств, установ та організацій освіти, культури, науки, охорони здоров'я, фізичної культури і спорту, соціального захисту населення, переданих у встановленому законом порядку в управління місцевій державній адміністрації вищими органами державної та виконавчої влади або органами місцевого самоврядування, що представляють спільні інтереси територіальних громад, а також заходів, пов'язаних із розвитком житлово-комунального господарства, благоустроєм та шляховим будівництвом, охороною довкілля та громадського порядку, інших заходів, передбачених законодавством.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас розглянути обставини викладені у зверненні та в межах компетенції вжити необхідних заходів з метою проведення ремонту ділянки дороги по вул. Гагаріна в смт. Ріпки Чернігівської області.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7 та копію на адресу заявника.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь: щодо ремонту дороги в смт. Ріпки

Відповідь заявнику: Лопута Т.О.

Зворотний зв'язок