Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови АТ «Укрзалізниця» щодо сприяння у погодженні дозвільних документів на здійснення проколу під залізничною колією «Чернігів-Гомель» для забезпечення вул. Шевченка, смт. Ріпки центральним водопостачанням

Депутатське звернення до Голови АТ «Укрзалізниця» щодо сприяння у погодженні дозвільних документів на здійснення проколу під залізничною колією «Чернігів-Гомель» для забезпечення вул. Шевченка, смт. Ріпки центральним водопостачанням 14 Червня 2019

14 Червня 2019

Голові АТ «Укрзалізниця»

КравцовуЄ.П.

вул. Єжи Гедройця, 5,

м. Київ-150, 03680

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Євгене Павловичу! 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю.

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного. До мене як народного депутата України надійшло звернення голови Ріпкинської селищного ради Гаруса Сергія Володимировича, (вул. Святомиколаївська, 92, смт. Ріпки, Чернігівської області, 15000), щодо сприяння у погодженні дозвільних документів на здійснення проколу під залізничною колією «Чернігів-Гомель» для забезпечення вул. Шевченка, смт. Ріпки центральним водопостачанням.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні заявника для початку будівництва водогону, для забезпечення якісною питною водою мешканців вулиці Шевченка смт. Ріпки, існує технічна можливість переходу через залізничну колію «Чернігів-Гомель» методом проколу. На свої неодноразові звернення до керівництва АТ «Укрзалізниця», Ріпкинська селищна рада жодної відповіді не отримали.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас у межах компетенції розглянути обставини викладені у зверненні та надати необхідні дозвільні документи для розробки проекту центрального водопостачання. Про прийняте рішення та вжиті заходи повідомити мене та заявника у встановлений законом строк.

Додаток: копія звернення на 1 арк.

З повагою,
народний депутат України

М.В. Микитась

Відповідь заявнику: Гарус С. В.

Зворотний зв'язок