Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови Чернігівської обласної ради щодо виділення коштів на ремонт дороги Ріпки – Глинянка – Замглай

Депутатське звернення до Голови Чернігівської обласної ради щодо виділення коштів на ремонт дороги Ріпки – Глинянка – Замглай 23 Лютого 2017

23 Лютого 2017

Голові Чернігівської обласної ради

Вдовенку І.С.

14000, м. Чернігів, пр. Миру, 43

 

 

Щодо ремонту дороги

Ріпки – Глинянка – Замглай

 

 

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Ігоре Станіславовичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене надійшло звернення від Замглайського селищного голови Ріпкинського району Чернігівської області з приводу ремонту 1400 метрів обласної автомобільної дороги загального користування місцевого значення Ріпки – Глинянка – Замглай.

Для вирішення зазначеного питання було направлено відповідні депутатські звернення до Чернігівської обласної державної адміністрації, Служби автомобільних доріг України. Ініційовано внесення змін до Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про розподіл видатків державного бюджету, передбачених за бюджетною програмою 3111020 “Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування” на 2017 рік» від 18 січня 2017 р. № 14-р з тим, щоб профінансувати ремонт 1400 метрів обласної автомобільної дороги загального користування місцевого значення Ріпки – Глинянка – Замглай, вартість якого за даними Укравтодору складає 3,5 млн. грн.

В той же час, за інформацією пресс-центру служби автомобільних доріг у Чернігівській області, розміщеної на офіційній веб-сторінці, у 2016 році службою області не було освоєно 20 млн. гривень, виділених Чернігівською обласною радою на ремонт доріг місцевого значення.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу виділити у 2017 році кошти на проведення поточного середнього ремонту дорожнього покриття довжиною 1400 метрів обласної автомобільної дороги загального користування місцевого значення Ріпки – Глинянка - Замглай.

Відповідь прошу надіслати на адресу моєї громадської приймальні: 14000, м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7, та копію на адресу: 15005, Чернігівська обл., Ріпкинський р-н., смт. Замглай, пров. Заводський, 1.

 

Додаток:

1) копія звернення Замглайського селищного голови Ріпкинського району Чернігівської області;

2) роздруківка інформації з офіційної веб-сторінки Служби автомобільних доріг у Чернігівській області (http://new.ch.ukravtodor.gov.ua/press/news/chym_pyshaiutsia_dorozhnyky_u_2016rotsi_ta_na_shcho_spodivaiutsia_u_2017rotsi.html).

 

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

Зворотний зв'язок