Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови Чернігівської обласної державно адміністрації щодо ремонту дороги

Депутатське звернення до Голови Чернігівської обласної державно адміністрації щодо ремонту дороги 06 Липня 2018

06 Липня 2018

Голові Чернігівської обласної державно адміністрації

Кулічу В.П.

 ______________________________

вул. Шевченка, 7,

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Валерію Петровичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України та як представник громади Ріпкинського району, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення Замглайської селищної ради щодо ремонту дороги.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, порушується питання проведення капітального ремонту дороги Замглай - Глинянка. Вказується, що вказана дорога має важливе соціальне та інфраструктурне значення для мешканців населеного пункту, оскільки мешканці смт. Замглай працевлаштовані здебільшого у районному центрі або в м. Чернігові. Зазначається, що орієнтовна вартість ремонту асфальтного покриття вказаної дороги складає 12,0 млн. грн.

Відповідно до положень ст. 18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» від 9 квітня 1999 року місцева державна адміністрація, серед іншого, здійснює фінансування підприємств, установ та організацій освіти, культури, науки, охорони здоров'я, фізичної культури і спорту, соціального захисту населення, переданих у встановленому законом порядку в управління місцевій державній адміністрації вищими органами державної та виконавчої влади або органами місцевого самоврядування, що представляють спільні інтереси територіальних громад, а також заходів, пов'язаних із розвитком житлово-комунального господарства, благоустроєм та шляховим будівництвом, охороною довкілля та громадського порядку, інших заходів, передбачених законодавством.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас розглянути обставини викладені у зверненні та в межах компетенції вжити необхідних заходів з метою проведення капітального ремонту дороги Замглай - Глинянка.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса,7.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь: щодо ремонту дороги

Відповідь заявнику: Красківський О.С.

Зворотний зв'язок