Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови Чернігівської обласної державної адміністарції щодо щодо сприяння у вирішенні питання відновлення рейсу автобуса по маршруту «Чернігів-Шестовиця»

Депутатське звернення до Голови Чернігівської обласної державної адміністарції щодо щодо сприяння у вирішенні питання відновлення рейсу автобуса по маршруту «Чернігів-Шестовиця» 22 Лютого 2019

22 Лютого 2019

Голові Чернігівської обласної державної адміністарції

Олександру Миснику

____________________________

вул. Шевченка, 7,

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Пане Олександре!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю.

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло колективне звернення жителів с. Шестовиця, Чернігівського району, Чернігівської області, щодо сприяння у вирішенні питання відновлення рейсу автобуса по маршруту «Чернігів-Шестовиця», о 11:30-12:20 год., який припинено з 15.01.2019 року, у зв’язку із зимовим періодом.

Зі звернення вбачається, що перевізник «ПАС-Автосервіс» декілька років тому виграв тендер і підписав договір на шість щоденних рейсів, які сьогодні зведені в один, незалежно від зимового чи літнього періоду. В зв’язку з цим, усі мешканці с. Шестовиця змушені були спланувати свої робочі графіки відповідно до розкладу руху Перевізника по маршруту «Чернігів-Шестовиця». Здійснення лише одного рейсу Перевізником створило суттєві незручності працездатному населенню с. Шестовиця, які в першу чергу пов’язані із постійним запізненням на роботу.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції розглянути обставини викладені у зверненні та вжити необхідних заходів реагування з вирішення порушеного питання.

Про прийняте рішення та вжиті заходи повідомити мене у встановлений законом строк.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Колективне звернення

Відповідь: щодо відновлення рейсу автобусу Чернігів-Шестовиця

Зворотний зв'язок