Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови Чернігівської обласної державної адміністрації щодо отримання державної соціальної допомоги

Депутатське звернення до Голови Чернігівської обласної державної адміністрації щодо отримання державної соціальної допомоги 19 Лютого 2018

19 Лютого 2018

Голові Чернігівської обласної державної адміністрації

Кулічу В. П.

______________________________

вул.Шевченка,7, м.Чернігів,14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Валерію Петровичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення Андреєвої Тетяни Миколаївни, яка проживає за адресою: просп.Миру,210, кв.76, м. Чернігова з приводу отримання державної соціальної допомоги.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні та доданих документах, заявник є опікуном недієздатної доньки Андреєвої Н. В. У зв’язку з цим, Андреєва Т. М. з 01.07.2012 року перебуває на обліку в управління праці та соціального захисту населення Новозаводської районної в м. Чернігові ради як особа, яка проживає з інвалідом ІІ групи внаслідок психічного розладу. Заявник вказує, що виплата відповідної допомоги здійснювалась невірно, що підтверджується постановою Київського апеляційного адміністративного суду від 07.04.2014 року. Однак, при цьому, управління праці та соціального захисту населення Новозаводської районної в м. Чернігові ради, як зазначає Андреєва Т. М., вимагає повернення коштів, що отримувала заявниця як допомогу на догляд за недієздатною донькою.

Положеннями п. 1 абз. 1 ст. 23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» від 09.04.1999 року передбачено, що до повноважень місцевої державної адміністрації в галузі соціального забезпечення та соціального захисту населення, серед іншого віднесено, реалізація державної політики в галузі соціального забезпечення та соціального захисту соціально незахищених громадян - пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб із їх числа, одиноких матерів, багатодітних сімей, інших громадян, які внаслідок недостатньої матеріальної забезпеченості потребують допомоги та соціальної підтримки з боку держави.

Сприяння розвитку їх соціального забезпечення, правильному і своєчасному призначенню і виплаті державних пенсій та допомоги, поданню адресної соціальної допомоги та підтримки, призначенню та виплаті цільової грошової допомоги, інших компенсаційних заходів соціального захисту.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас організувати перевірку викладених у зверненні обставин та, в разі виявлення порушень під час призначення та виплати Андреєвій Т. М. державної соціальної допомоги, вжити необхідних заходів реагування.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса,7 та копію на адресу заявника.  

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь на звернення: Андреєва Т.М.

Відповідь: щодо отримання державної соціальної допомоги

Відповідь: щодо отримання державної соціальної допомоги

Зворотний зв'язок