Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови Чернігівської обласної держаної адміністрації щодо незадовільної організації маршрутних перевезень мешканців даного мікрорайону

Депутатське звернення до Голови Чернігівської обласної держаної адміністрації щодо незадовільної організації маршрутних перевезень мешканців даного мікрорайону 05 Квітня 2019

05 Квітня 2019

Голові Чернігівської обласної держаної адміністрації

Миснику О.П.

вул. Шевченка, 7,

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Олександре Петровичу!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю. З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного. До мене, як народного депутата України надійшло колективне звернення жителів мікрорайону «Астра» м. Чернігова, щодо незадовільної організації маршрутних перевезень мешканців даного мікрорайону.

У своєму зверненні Демичук Світлана Василівна, вул. Білогірська 3, м. Чернігів повідомила, що з березня 2019 року автобусний маршрут №25 замінили на маршрут №41 сполученням (Хімволокно - готель Україна), який не забезпечує якісне та своєчасне сполучення мешканців мікрорайону з основними об’єктами інфраструктури міста. Для вирішення даної проблеми мешканці просять подовжити автобусні маршрути №160 та №17 до кінцевої зупинки мікрорайону «Астра».

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас у межах компетенції розглянути обставини викладені у зверненні та вжити необхідних заходів реагування з вирішення порушеного питання. Про прийняте рішення та вжиті заходи повідомити мене та заявника у встановлений законом строк.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Демичук С.В.

Відповідь: щодо організації перевезень мешканців

Зворотний зв'язок