Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голові Чернігівської обласної держаної адміністрації щодо незадовільної організації регулярних перевезень жителів міста до садового товариства «Лісова поляна»

Депутатське звернення до Голові Чернігівської обласної держаної адміністрації щодо незадовільної організації регулярних перевезень жителів міста до садового товариства «Лісова поляна» 04 Червня 2019

04 Червня 2019

Голові Чернігівської обласної держаної адміністрації

МисникуО.П.

вул. Шевченка, 7,

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Олександре Петровичу!

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю.

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України надійшло колективне звернення жителів м. Чернігова, щодо незадовільної організації регулярних перевезень жителів міста до садового товариства «Лісова поляна».

У своєму зверненні Лисенко Надія Василівна, 27.04.1952 р.н., вул. Мстиславська 3, кв.48, м. Чернігів, 14000, скаржиться на незадовільну роботу міського маршруту №16. Попри рішення, водії даного маршруту відмовляються на протязі всього дня (четвер) перевозити пільгову категорію громадян. Для вирішення даної ситуації заявник просить збільшити кількість пільгових рейсів в четвер.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас у межах компетенції розглянути обставини викладені у зверненні та вжити необхідних заходів реагування з вирішення порушеного питання. Про прийняте рішення та вжиті заходи повідомити мене та заявника у встановлений законом строк.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Лисенко Н.В.

Відповідь: щодо незадовольної організації регулярних перевезень жителів міста до СТ "Лісова поляна"

Зворотний зв'язок