Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови Чернігівської обласної держаної адміністрації щодо аварійного стану дорожнього покриття

Депутатське звернення до Голови Чернігівської обласної держаної адміністрації щодо аварійного стану дорожнього покриття 14 Червня 2019

14 Червня 2019

Голові Чернігівської обласної держаної адміністрації

Миснику О.П.

вул. Шевченка, 7,

м. Чернігів, 14000

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ 

Шановний Олександре Петровичу!

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю. З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного. До мене, як народного депутата України надійшло колективне звернення жителів с. Брусилів Чернігівського району в особі в.о. сільського голови Киселівської сільської ради Волковської Тетяни Павлівни, за адресою: вул. Молодіжна, 10, с. Киселівка, Чернігівського району, 15530, щодо аварійного стану дорожнього покриття.

У своєму зверненні жителі села Брусилів звертаються за допомогою в ремонті дорожнього покриття довжиною 15 метрів (виїзд с. Брусилів), що знаходиться на балансі облавтодору.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас у межах компетенції розглянути обставини викладені у зверненні та вжити необхідних заходів реагування з вирішення порушеного питання. Про прийняте рішення та вжиті заходи повідомити мене та заявника у встановлений законом строк.

Додаток: копія звернення на 1 арк.

З повагою,
народний депутат України

М.В. Микитась

Відповідь заявнику: Волковська Т. П.

Відповідь: щодо аварійного стану дорожнього покриття

Зворотний зв'язок