Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови Чернігівської обласної державної адміністрації щодо визначення категорії особи

Депутатське звернення до Голови Чернігівської обласної державної адміністрації щодо визначення категорії особи 18 Квітня 2018

18 Квітня 2018

Голові Чернігівської обласної державної адміністрації

Кулічу В. П.

______________________________

вул. Шевченка, 7,

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Валерію Петровичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення Любченко Наталії Іванівни, яка проживає за адресою: вул. Іоанна Максимовича,10, м. Чернігова, з приводу визначення категорії особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні та доданих документах, заявник вказує, що має право на отримання посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 1), однак отримала відмову його видачі.

Положеннями п. 1 абз. 1 ст. 23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» від 09.04.1999 року передбачено, що до повноважень місцевої державної адміністрації в галузі соціального забезпечення та соціального захисту населення, серед іншого віднесено, реалізація державної політики в галузі соціального забезпечення та соціального захисту соціально незахищених громадян - пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб із їх числа, одиноких матерів, багатодітних сімей, інших громадян, які внаслідок недостатньої матеріальної забезпеченості потребують допомоги та соціальної підтримки з боку держави.

Сприяння розвитку їх соціального забезпечення, правильному і
своєчасному призначенню і виплаті державних пенсій та допомоги,
поданню адресної соціальної допомоги та підтримки, призначенню та
виплаті цільової грошової допомоги, інших компенсаційних заходів
соціального захисту.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас організувати перевірку викладених у зверненні обставин та, у разі виявлення порушень під час розгляду питання щодо видачі Любченко Н. І. посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 1), вжити необхідних заходів реагування.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул.Кирпоноса,7 та копію на адресу заявника.  

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь: з привиду визначення категорії

Відповідь заявнику: Любченко Н.І.

Зворотний зв'язок