Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голові Чернігівської обласної держаної адміністрації щодо організації перевезень до дачного масиву «Якубівка»

Депутатське звернення до Голові Чернігівської обласної держаної адміністрації щодо організації перевезень до дачного масиву «Якубівка» 05 Квітня 2019

05 Квітня 2019

Голові Чернігівської обласної держаної адміністрації

Миснику О.П.

вул. Шевченка, 7,

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Олександре Петровичу!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю. З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного. До мене, як народного депутата України надійшло звернення від гр. Каштанової Надії Максимівни, щодо організації перевезень до дачного масиву «Якубівка».

У своєму зверненні Каштанова Н.М., яка проживає за адресою: вулиця Любецька буд.17, кв.8, м. Чернігова, повідомляє, що у зв’язку з наближенням нового дачного сезону та поновленням маршруту №47 (Хімволокно-Якубівка), виникають незручності під час пересадки з тролейбусу №5 на №47. У зв’язку з цим, заявниця просить подовжити маршрут тролейбусу до кінцевої зупинки «Хімволокно».

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу перевірити обставини викладені у зверненні, та вжити необхідних заходів реагування для поліпшення організації перевезень.

Про прийняте рішення та вжиті заходи повідомити мене та заявника у встановлений законом строк.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Каштанова Н.М.

Відповідь: щодо перевезень до масиву "Якубівка"

Зворотний зв'язок