Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови Чернігівської обласної держаної адміністрації щодо перевезення мешканців села Суличівка

Депутатське звернення до Голови Чернігівської обласної держаної адміністрації щодо перевезення мешканців села Суличівка 05 Квітня 2019

05 Квітня 2019

Голові Чернігівської обласної держаної адміністрації

МисникуО.П.

вул. Шевченка, 7,

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Олександре Петровичу!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю. З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України надійшло звернення жителів с. Суличівка, Ріпкинського району, Чернігівської області, щодо незадовільної організації регулярного перевезення мешканців даного села.

У своєму зверненні Чумак Володимир Володимирович, вул. Вишнева 5, с. Суличівка, Ріпкинського району повідомив, що з початку 2019 року було відмінено автобусний маршрут, а маршрут що залишився, не забезпечує якісне та своєчасне перевезення жителів села до районного центру.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас у межах компетенції розглянути обставини викладені у зверненні та вжити необхідних заходів реагування з вирішення порушеного питання.

Про прийняте рішення та вжиті заходи повідомити мене та заявника у встановлений законом строк.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Колективне звернення жителів с. Суличівка

Відповідь: щодо організації перевезень мешканців

Зворотний зв'язок