Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови Чернігівської обласної держаної адміністрації щодо сприяння у включенні автомобільної дороги О252105 «Олишівка-Лихачів-/М-02/» до переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг зага

Депутатське звернення до Голови Чернігівської обласної держаної адміністрації щодо сприяння у включенні автомобільної дороги О252105 «Олишівка-Лихачів-/М-02/» до переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг зага 18 Квітня 2019

18 Квітня 2019

Голові Чернігівської обласної держаної адміністрації

Миснику О. П.

____________________________

вул. Шевченка, 7,

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Олександре Петровичу!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю.

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України надійшло звернення від селищного голови Олишівської територіальної громади щодо сприяння у включенні автомобільної дороги О252105 «Олишівка-Лихачів-/М-02/» до переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на 2019 рік.

У своєму зверненні селищний голова Малець С.В., вул. Чернігівська 3, смт. Олишівка, Чернігівського району, Чернігівської області, 15575, повідомив, що згідно листа Чернігівської ОДА від 21.06.2018 року №02-02/3927 при формуванні переліку об’єктів будівництва реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на 2019 рік автомобільна дорога О252105 «Олишівка-Лихачів-/М-02/» планувалась до включення в перелік капітального ремонту на 2019 рік, проте на даний час цей об’єкт не включений до вищезазначеного переліку.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас у межах компетенції розглянути обставини викладені у зверненні та вжити необхідних заходів реагування з вирішення порушеного питання.

Про прийняте рішення та вжиті заходи повідомити мене та заявника у встановлений законом строк.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Малець С.В.

Відповідь: щодо дороги

Зворотний зв'язок