Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до голови Чернігівської ОДА щодо отримання житла у зв’язку із необхідністю переселення із забрудненої радіоактивної зони

Депутатське звернення до голови Чернігівської ОДА щодо отримання житла у зв’язку із необхідністю переселення із забрудненої радіоактивної зони 27 Лютого 2017

27 Лютого 2017

Голові Чернігівської обласної державної адміністрації

Кулічу В.П.

14000, Чернігівська обл., м. Чернігів, вул. Шевченка, 7

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Валерію Петровичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України та як представник громади Чернігівщини, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення від Пономаренко Варвари Семенівни, яка мешкає за адресою:   щодо переселення.

Заявниця повідомила, що з 28 жовтня 1991 року перебуває в черзі на першочергове отримання житла у зв’язку із необхідністю переселення з забрудненої радіоактивної зони, але, на даний момент, вона не володіє інформацією стосовно можливості отримати житло.

Відповідно до п. 2 Порядку відселення та самостійного переселення громадян з території, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок аварії на ЧАЕС, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 1992 року № 706, списки громадян, які відселяються організовано, складаються районними державними адміністраціями, виконкомами міських (міст обласного підпорядкування) Рад народних депутатів за місцем проживання на підставі їхніх заяв і затверджуються обласними державними адміністраціями.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу розглянути вказане звернення та вжити заходів щодо з’ясування обставин перебування заявниці в черзі на отримання житла та, за наявності законних підстав, сприяти в отриманні житла.

Відповідь прошу надати у встановлений законом строк на адресу моєї громадської приймальні: 14000, Чернігівська обл., м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7 та копію на адресу заявника:  .

 

Додатки: копія звернення із супровідними документами.                         Звернення В.С. Пономаренко

 

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь: Пономаренко В.С.

Зворотний зв'язок