Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до голови Чернігівської ОДА щодо суми надходження коштів на проведення ремонтів доріг області

Депутатське звернення до голови Чернігівської ОДА щодо суми надходження коштів на проведення ремонтів доріг області 07 Квітня 2017

07 Квітня 2017

Голові Чернігівської обласної державної адміністрації

Кулічу В.П.

14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 7

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Валерію Петровичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

Відповідно до п. 5 Постанови Кабінету Міністрів України від 16.09.2015 № 726 «Про проведення експерименту з фінансового забезпечення здійснення заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування в усіх областях та м. Києві, а також дорожньої інфраструктури у м. Києві» отримані обласними бюджетами та бюджетом м. Києва кошти від перевиконання загального обсягу щомісячних показників надходжень митних платежів спрямовуються облдержадміністраціями – на здійснення заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування у відповідних областях.

Відповідно до рекомендацій Укравтодору (лист від 20.03.2017 за №565/1/5.2-2) разом із переліком об’єктів, щодо яких проводиться експеримент, обласними облдержадміністраціями повинні надаватися розрахунки прогнозної суми надходження коштів до обласних бюджетів в рамках зазначеного експерименту помісячно з початку 2017 року, а також невикористані кошти від реалізації експерименту у 2016 році (станом на 01.01.2017) та інформація про суму коштів, яка обліковується на казначейських рахунках.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу надати розрахунки прогнозної суми надходження коштів до бюджету Чернігівської області в рамках зазначеного експерименту помісячно з початку 2017 року, а також невикористані кошти від реалізації експерименту у 2016 році (станом на 01.01.2017) та інформацію про суму коштів, яка обліковується на казначейських рахунках.

Відповідь прошу надіслати мені у встановлений законодавством строк.

Додаток: копія листа Укравтодору.

З повагою,
народний депутат України

М.В. Микитась

 

Відповідь: про надходження коштів.

Зворотний зв'язок