Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови Чернігівської районної державної адміністрації щодо незаконних дій керівництва СТОВ «ім. Тищенка»

Депутатське звернення до Голови Чернігівської районної державної адміністрації щодо незаконних дій керівництва СТОВ «ім. Тищенка» 05 Квітня 2019

05 Квітня 2019

Голові Чернігівської районної державної адміністрації

Коржу В.Б.

______________________________

вул. Шевченка, 48,

м. Чернігів, 14027

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Вікторе Борисовичу !

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю.

На підставі ст. ст. 15,17,19 ЗУ «Про статус народного депутата України», з метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади міста Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення Прядко Миколи Семеновича, 29.04.1959 р. н., яка проживає за адресою: вул. Незалежності, буд. 15, с. Ковпита, Чернігівського району, 15544, щодо незаконних дій керівництва СТОВ «ім. Тищенка».

У своєму зверненні заявник скаржиться на дії керівництва вищевказаного господарства, яке за останні 17 років розпродало на металобрухт сільськогосподарську техніку, розібрали силосні ями, корівники та свинарники на будматеріали, велику рогату худобу та свиней було продано а кошти привласнені. Незаконно використовували сіножаті та техніку, за оренду якої, нікому нічого не платили останні 17 років. На даний час розпродає майно ТОВ «Баришівській зерновій компанії».

Враховуючи вище викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас розглянути обставини викладені у зверненні та надати Прядко М.С., вичерпні роз’яснення з приводу порушеного питання.

За результатами розгляду звернення, прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на мою адресу та копію на адресу заявника.    

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Прядко М.С.

Відповідь: щодо дій керівника СТОВ "ім. Тищенка"

Зворотний зв'язок