Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови Чернігівської районної державної адміністрації щодо оформлення субсидії на оплату житлово – комунальних послуг

Депутатське звернення до Голови Чернігівської районної державної адміністрації щодо оформлення субсидії на оплату житлово – комунальних послуг 19 Грудня 2018

19 Грудня 2018

Голові Чернігівської районної державної адміністрації

В. Б. Коржу

вул. Шевченка, буд. 48

м. Чернігів, 14027

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Вікторе Борисовичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного. До мене, як народного депутата України, надійшло звернення від громадянки Демиденко Тетяни Іллівни, 23.06.1960 р. н., яка проживає за адресою: вул. Молодіжна, буд.42/1, с. Березанка, Чернігівського району, Чернігівської області, 15530, щодо оформлення субсидії на оплату житлово – комунальних послуг. Відповідно до обставин, викладених у зверненні. Демиденко Т. І., пенсіонер та має статус особи, яка постраждала внаслідок аварії на ЧАЕС ІІІ категорії. Отримує пенсію розмір якої є близьким до мінімального. Заявниця стверджує, що заборгованості по оплаті за житлово-комунальні послуги перед господарюючими суб’єктами не має та завжди вчасно їх оплачує, навіть із запасом наперед. В будинку де проживає Демиденко Т. І., зареєстровано три особи.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас розглянути можливість призначення заявнику субсидії на оплату житлово – комунальних послуг з урахуванням матеріального стану її сім’ї, кількості людей, що фактично проживають в помешканні, та надати Демиденко Т. І., вичерпні роз’яснення з приводу порушеного нею питання.

За результатами розгляду звернення, прошу надати відповідь на адресу моєї громадської приймальні, у встановлений законом строк, та копію на адресу заявника.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Демиденко Т.І.

Відповідь: щодо оформлення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Зворотний зв'язок