Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатское обращение к Председателю Черниговской районной государственной администрации относительно незаконных действий руководства СООО «им. Тищенко»

Депутатское обращение к Председателю Черниговской районной государственной администрации относительно незаконных действий руководства СООО «им. Тищенко» 05 Квітня 2019

05 Квітня 2019

Начальнику ГУНП в Чернігівській області

Альохіну Е. В.

пр. Перемоги, 74,

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Едуарде Володимировичу!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю. На підставі ст. ст. 15,17,19 ЗУ «Про статус народного депутата України», з метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади міста Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного. До мене як народного депутата України надійшло звернення Тищенко Ніни Григорівни, проживає за адресою: вул. Святомиколаївська, буд. 3-а, кв. 3, м. Чернігів, щодо встановлення особи, яка пошкодила каналізацію її будинку.

Відповідно до обставин викладених у зверненні, під час проведення земельних робіт за адресою: вул. Єлецька, буд.13, були пошкоджені каналізаційні труби, в результаті чого каналізація її будинку постійно забивається. Для встановлення власника будівництва 06.11.2018 року Тищенко Н.Г. звернулась з відповідною заявою до Чернігівського ВП ГУНП в Чернігівській області. 28.11.2018 року Тищенко Н.Г. отримала відповідь, що встановити власника не виявилось можливим.

Враховуючи зазначене, прошу Вас в межах своєї компетенції провести повну, всебічну та об’єктивну перевірку обставини викладених у зверненні, та вжити в рамках закону відповідних заходів реагування, а в разі підтвердження допущення недоліків покарати винних. Про прийняте рішення та вжиті заходи повідомити мене та заявника у встановлений законом строк.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Тищенко Н. Г.

Зворотний зв'язок