Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови Новозаводської районної в м. Чернігові ради Кузнецовій – Молодчій Т.С. щодо відмови в призначенні субсидії на оплату житлово – комунальних послуг

Депутатське звернення до Голови Новозаводської районної в м. Чернігові ради Кузнецовій – Молодчій Т.С. щодо відмови в призначенні субсидії на оплату житлово – комунальних послуг 24 Серпня 2018

24 Серпня 2018

Голові Новозаводської районної в м. Чернігові ради

Кузнецовій – Молодчій Т.С.

______________________________

вул. І.Мазепи, 19,

м. Чернігів, 14017

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

(в порядку ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України»)

 

Шановна Тетьяно Степанівно!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення від громадянина Потапенко Миколи Анатолійовича, який проживає за адресою: вул. Пирогова, буд.2, кв.20, м. Чернігова щодо відмови в призначенні субсидії на оплату житлово – комунальних послуг.

Відповідно до обставин, викладених у звернені, заявник пенсіонер, що отримує пенсію розмір якої близький до мінімальної, звернувся до управління праці та соціального захисту населення щодо оформлення субсидії на оплату житлово – комунальних послуг.

Вказується, що заявнику в отриманні субсидії було відмолено в зв’язку з тим, що в його помешканні зареєстровані син та його дружина, які фактично за вказаною адресою не проживають. Потапенко М. А., у декларації зазначав, що його син з дружиною дійсно зареєстровані за адресою вул. Пирогова, буд. 2, кв. 20, м. Чернігов, але з ним не проживають, не зважаючи на це спеціалістами управління в призначенні субсидії було відмовлено. Будь-які пояснення чи офіційна відповідь із зазначенням причин відмови у призначенні субсидії заявнику надані не були.

Заявник вважає, що така відмова є не законною, та управління праці і соціального захисту населення відмовляється встановити фактичні обставини, що до конкретної кількості осіб, які фактично проживають в квартирі заявника, чим порушено порядок призначення субсидії на оплату житлово – комунальних послуг.

Враховуючи викладене, прошу Вас розглянути можливість призначення заявнику субсидії на оплату житлово – комунальних послуг з урахуванням матеріального стану його родини, кількості людей, що фактично проживають в помешканні, та надати Потапенко М. А., вичерпні роз’яснення з прийнятого рішення, що до призначення субсидії.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса,7 та копію на адресу заявника.

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Потапенко М.А.

Зворотний зв'язок