Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови Новозаводської районної в м. Чернігові ради щодо відмови в призначенні субсидії на оплату житлово – комунальних послуг

Депутатське звернення до Голови Новозаводської районної в м. Чернігові ради щодо відмови в призначенні субсидії на оплату житлово – комунальних послуг 19 Грудня 2018

19 Грудня 2018

Голові Новозаводської районної в м. Чернігові ради

Кузнецовій – Молодчій Т.С.

вул. І. Мазепи, 19

м. Чернігів, 14017

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановна Тетяно Степанівно!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення Мазурець Людмили Іванівни, 26.02.1949 р. н., яка проживає за адресою: вул. Красносільського, буд. 21А, м. Чернігів, 14000, щодо відмови в призначенні субсидії на оплату житлово – комунальних послуг та надання відповідних роз’яснень стосовно прийнятого рішення. Відповідно до обставин, викладених у звернені, заявниця є особою поважного віку та отримує пенсію розмір якої близький до мінімального. Заявниця зазначає, що в квітні місяці 2018 року, від управління праці та соціального захисту населення на її адресу надійшов лист-повідомлення про відміну з лютого місяця 2018 року в наданні субсидії на оплату житлово – комунальних послуг.

Також зазначається, що ПАТ «Чернігівгаз» в січні та лютому 2018р. не своєчасно надсилав квитанції на оплату послуг, тому заявниця оплачувала послуги з газопостачання через «особистий кабінет», що підтверджується виписками з банку.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас розглянути можливість призначення заявнику субсидії на оплату житлово – комунальних послуг з урахуванням обставин викладених в зверненні, та надати вичерпні роз’яснення з прийнятого рішення, щодо призначення субсидії. За результатами розгляду звернення, прошу надати відповідь на мою адресу та копію на адресу заявника.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Мазурець Л.І.

Відповідь: щодо відмови в призначенні судсидії

Зворотний зв'язок