Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови Новозаводської районної в м. Чернігові ради щодо призначення субсидії на оплату житлово – комунальних послуг

Депутатське звернення до Голови Новозаводської районної в м. Чернігові ради щодо призначення субсидії на оплату житлово – комунальних послуг 05 Жовтня 2018

05 Жовтня 2018

Голові Новозаводської районної в м. Чернігові ради

Кузнецовій – Молодчій Т.С.

______________________________

вул. І. Мазепи,19,

м. Чернігів, 14017

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

(в порядку ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України»)

Шановна Тетяно Степанівно!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення від громадянки Куніциної Раїси Іванівни, 17.09.1936 р. н., яка проживає за адресою: вул. Магістратська, буд.4, кв.58, м. Чернігова щодо призначення субсидії на оплату житлово – комунальних послуг.

Відповідно до обставин викладених у звернені заявниця є пенсіонером, отримує пенсію розмір якої є близьким до мінімального. Стверджує, що управління праці та соціального захисту населення відмовляє її у призначенні субсидії на оплату житлово – комунальних послуг.

Куніцина Р. І., вважає, що відмова у призначенні субсидії є не законною, оскільки управління праці і соціального захисту населення відмовляється встановити фактичні обставини, що до конкретної кількості осіб, які фактично проживають в квартирі заявника, чим порушено порядок призначення субсидії на оплату житлово – комунальних послуг.

Враховуючи викладене, прошу Вас розглянути можливість призначення заявнику субсидії на оплату житлово – комунальних послуг з урахуванням його матеріального стану і кількості людей, що фактично проживають в помешканні, та надати Куніциній Р. І., вичерпні роз’яснення з прийнятого рішення з приводу призначення субсидії.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса,7 та копію на адресу заявника.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

 

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь: щодо призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Відповідь заявнику: Куніцина Р.І.

 

Зворотний зв'язок