Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови Новозаводської районної в м. Чернігові ради щодо вирішення соціально-побутових питань багатодітної родини

Депутатське звернення до Голови Новозаводської районної в м. Чернігові ради щодо вирішення соціально-побутових питань багатодітної родини 18 Вересня 2017

18 Вересня 2017

Голові Новозаводської районної в м. Чернігові ради

Кузнецовій – Молодчій Т.С.

______________________________

      вул. І. Мазепи, 19,

      м. Чернігів, 14017

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановна Тетяно Степанівно!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшли звернення Самійленко Тетяни Олександрівни, яка проживає за адресою вул. Тиха, б. 30, м. Чернігова з приводу надання матеріальної допомоги.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, у сім’ї заявника виховується п’ятеро дітей, один з яких є інвалідом з дитинства. Вказується, що сім’я проживає у приватному будинку, що потребує ремонту, зокрема облаштування підлоги. Однак, внаслідок скрутного матеріального стану самостійно провести ремонт  та придбати необхідні меблі заявник не має можливості.

Поряд з цим, відповідно до положень ст. 5 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» всі види державної допомоги сім'ям з дітьми,  крім допомоги у зв'язку  з  вагітністю  та  пологами жінкам,  зазначеним у частині другій статті 4 цього Закону, призначають і  виплачують органи соціального захисту населення за місцем проживання  батьків (усиновлювачів, опікуна, піклувальника).

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас у межах компетенції розглянути обставини, викладені у зверненні та вжити всіх можливих заходів з вирішення соціально – побутових питань заявника.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу м. Чернігів, вул. Кирпоноса, буд. 7 та копію на адресу заявника.  

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

 

Відповідь: щодо захисту багатодітної родини

Зворотний зв'язок