Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до голови Новозаводської районної в м. Чернігові ради щодо захисту прав батька Співака А.С.

Депутатське звернення до голови Новозаводської районної в м. Чернігові ради щодо захисту прав батька Співака А.С. 21 Квітня 2017

21 Квітня 2017

Голові Новозаводської районної в м. Чернігові ради

Кузнецовій – Молодчій Т.С.

 

14017, Чернігівська обл., м.Чернігів, вул. Івана Мазепи, 19

 

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 Шановна Тетяно Степанівно!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова та Чернігівського району, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення від  Співака Артема Станіславовича, який мешкає за адресою: 15504, Чернігівська обл., Чернігівський р-н, вул. Чапаєва, 15 з приводу участі у вихованні малолітньої дитини.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні та доданих документах, рішенням виконавчого комітету Новозаводської районної в м. Чернігові ради від 27.12.2010 року № 327 Співак А.С. дозволено забирати для спілкування доньку Співак Алісу Артемівну, 09.06.2006 року народження, яка проживає з матір’ю Співак Альоною Ігорівною за адресою: 14000, Чернігівська обл., м. Чернігів, вул. Дніпровська, 31, кв. 96 щотижня з 17-00 год. п’ятниці до 17-00 год. суботи.

Однак, заявник вказує, що з 2016 року мати перевезла дитину до м. Києва та заборонила Співаку А.С. бачитись зі своєю донькою, внаслідок чого він позбавлений можливості приймати участь у вихованні дитини.

Відповідно до положень п. 73 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов'язаної із захистом прав дитини, затвердженого  Постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 р. № 866, у разі виникнення спору між батьками щодо одного з батьків, що проживає окремо від дитини, подає службі у справах дітей за місцем проживання дитини заяву, копію паспорта, довідку з місця реєстрації (проживання), копію свідоцтва про укладення або розірвання шлюбу (у разі наявності), копію свідоцтва про народження дитини.

Працівник служби у справах дітей проводить бесіду з батьками, а у разі потреби, також з родичами дитини. До уваги береться ставлення батьків до виконання батьківських обов'язків, особиста прихильність дитини до кожного з них, стан здоров'я дитини та інші обставини, що мають істотне значення.

Після з'ясування обставин, що призвели до виникнення спору між батьками щодо участі у вихованні дитини, служба у справах дітей складає висновок.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас провести перевірку викладених у зверненні обставин та, у разі виявлення порушень, вжити необхідних заходів реагування.

Відповідь прошу надати у встановлений законом строк на адресу моєї громадської приймальні: 14000, Чернігівська обл., м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7 та копію на адресу заявника: 15504, Чернігівська обл., Чернігівський р-н, вул. Чапаєва, 15.

 

Додатки:

1) копія звернення на 1 арк.;

2) супровідні документи на 1 арк.

 

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь: щодо участі у віхованні малолітньої дитини.

Зворотний зв'язок