Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до голови Державного агентства України з управління зоною відчуження щодо підтвердження місця роботи громадянина Хрола В.І.

Депутатське звернення до голови Державного агентства України з управління зоною відчуження щодо підтвердження місця роботи громадянина Хрола В.І. 09 Червня 2017

09 Червня 2017

Голові Державного агентства України з управління зоною відчуження

Петрук  В. В.

 

бульв. Лесі Українки, буд. 26 ,

м. Київ, 01133

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Віталіє Вікторовичу!

З метою захисту законних прав  та інтересів громадян України, та як представник громади Чернігівського району, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення Хрол Володимира Ілліча, адреса: вул. Шкільна, 10, с. Количівка, Чернігівський район, Чернігівська область щодо неможливості отримання документів.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні та доданих документах, заявник в період часу з 05.06.1996 року по 01.08.1996 рік працював у Спеціалізованому пересувному механізованому комплексі, м. Чорнобиль, на посаді слюсаря 4 розряду. Вказується, що з метою оформлення пенсії Хрол В.І. необхідна інформація щодо місцезнаходження вказаного підприємства та довідка про заробітну плату за час роботи. Однак самостійно заявник не має можливості отримати вказану інформацію.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас надати інформацію щодо місцезнаходження Спеціалізованого пересувного механізованого комплексу, м. Чорнобиль або правонаступників вказаного підприємства.

За результатами розгляду звернення, прошу надати відповідь на адресу:  м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7 та на адресу заявника: вул. Шкільна, 10, с. Количівка, Чернігівський район, Чернігівська область, 15562.

Додаток: копія звернення з додатками на ___ арк.

 

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

 

Відповідь: щодо агенства з управління зоною відчуження

Зворотний зв'язок