Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до голови Іванівської територіальної громади Чернігівської області щодо ремонту автомобільних доріг по вул. Гагаріна та вул. Лесі Українки в с. Іванівка

Депутатське звернення до голови Іванівської територіальної громади Чернігівської області щодо ремонту автомобільних доріг по вул. Гагаріна та вул. Лесі Українки в с. Іванівка 19 Травня 2017

19 Травня 2017

Голові Іванівської територіальної громади Чернігівської області

Гарусу С.І.

____________________________

вул. Дружби, 33, с. Іванівка,

Чернігівський район, 15562

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Сергію Івановичу!

До мене як народного депутата України надійшло звернення Прядко Ольги Петрівни, мешкає за адресою пров. Гагаріна, 1а, с. Іванівка, Чернігівський район,  з приводу ремонту автомобільних доріг.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, заявник вказує на незадовільний стан доріг у селі та просить заасфальтувати автомобільні дороги по вул. Гагаріна та вул. Лесі Українки в с. Іванівка.

Згідно положень ст. 4 Закону України «Про джерела фінансування дорожнього господарства України» у обласних, міських, сільських та селищних бюджетах щорічно передбачаються видатки на проведення робіт, пов'язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням автомобільних доріг.

Для цих цілей у складі обласних, міських, сільських та селищних бюджетів створюються територіальні дорожні фонди.

Кошти територіальних дорожніх фондів спрямовуються на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг у населених пунктах, що належать до комунальної власності.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас вжити всіх можливих заходів щодо проведення ремонтних робіт дорожнього покриття по вул. Гагаріна та вул. Лесі Українки в с. Іванівка Чернігівського району.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7 та копію на адресу заявника: пров. Гагаріна, б. 1а, с. Іванівка, Чернігівський район.

 Додаток: копія звернення на 1 арк.

 

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

 

Відповідь: щодо ремонту доріг.

Відповідь заявнику: Прядко О.П.

Зворотний зв'язок