Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо скасування заборгованості по оплаті за спожитий газ та відновлення газопостачання

Депутатське звернення до Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо скасування заборгованості по оплаті за спожитий газ та відновлення газопостачання 22 Лютого 2019

22 Лютого 2019

Голові Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

Кривенко О. О.

______________________________

вул. Смоленська, 19,

м. Київ, 03057

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановна Оксано Олександрівно!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення від гр. Чудновець Григорія Федоровича, 27.08.1937 р. н., який проживає за адресою: вул. Перемоги, буд. 49, с. Красне, Чернігівського району, Чернігівської області, 15572, щодо скасування заборгованості по оплаті за спожитий газ та відновлення газопостачання.

Відповідно до обставин викладених у зверненні та доданих документів а саме листа ПАТ «Чернігівгаз» від 07.08.2018 року вбачається, що за Чудновець Г. Ф., обліковується неоплачена вартість донарахованого об’єму природного газу в розмірі 30 964,34 грн. З такими розрахунками ПАТ «Чернігівгаз» заявник категорично не погоджується, оскільки стверджує, що будь-яка заборгованість у нього відсутня. Вказує, що після не відповідного візиту контролерів на поштову адресу останнього із ПАТ «Чернігівгаз» надійшов рахунок на оплату донарахованого об’єму природного газу в розмірі 30 964,34 грн., та акт на відключення подачі газу. На даний час газопостачання до домоволодіння заявника припинено. Просить допомогти розібратися у ситуації, що склалася.

Враховуючи вище викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції провести повну, всебічну та об’єктивну перевірку обставини викладених у зверненні та не допустити порушення прав Чудновець Г. Ф., як кінцевого отримувача послуг з газопостачання.

Про прийняте рішення та вжиті заходи повідомити мене та заявника у встановлений законом строк.

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Чудновець Г.Ф.

Зворотний зв'язок