Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо незаконного відключення від газопостачання та визнання дій ТОВ «Чернігівгаз Збут» незаконними

Депутатське звернення до Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо незаконного відключення від газопостачання та визнання дій ТОВ «Чернігівгаз Збут» незаконними 22 Лютого 2019

22 Лютого 2019

Голові Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

Кривенко О. О.

______________________________

вул. Смоленська, 19,

м. Київ, 03057

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановна Оксано Олександрівно!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення від гр. Притули Олени Борисівни, яка проживає за адресою: вул. О. Десняка, буд. 11, кв. 1, м. Чернігів, 14000, щодо незаконного відключення від газопостачання та визнання дій ТОВ «Чернігівгаз Збут» незаконними.

Відповідно до обставин викладених у зверненні вбачається, що ПАТ «Чернігівгаз Збут» 06.12.2018 року, відключило газопостачання від квартири заявника. Притула О. Б., вказує, що дійсно у неї існувала заборгованість по оплаті за спожитий газ, але остання її погасила у повному обсязі до моменту відключення квартири від газопостачання.

Заявниця стверджує, після звернення до ЦАП за адресою: пр. Перемоги, 108-А, у м. Чернігові, спеціалістами було повідомлено, що боргу за домоволодінням останньої не має. Навпаки була нарахована субсидія і станом на 01.12.2018 року існувала переплата в сумі 71,89 грн.

Отже, виходить так, що на час відключення оселі Притули О. Б., від газопостачання заборгованості з оплати за надані послуги не існувало. У зв’язку з цим, заявниця ставить питання про визнання дій ПАТ «Чернігівгаз Збут» по відношенню до себе, як кінцевого споживача, у вигляді відключення її оселі від газопостачання неправомірними.

Враховуючи вище викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас у межах компетенції вжити всіх можливих заходів із вирішення порушених у зверненні питань та не допустити порушення прав Притули О. Б., як кінцевого отримувача послуг з газопостачання.

За результатами розгляду звернення, прошу надати відповідь на адресу моєї громадської приймальні, у встановлений законом строк, та копію на адресу заявника.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Притула О.Б.

Відповідь: щодо визнання дій "чернігівгаз збут" незаконими

Зворотний зв'язок