Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голові Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо зняття (демонтажу) неправомірно встановленого загально будинкових лічильників обліку газу

Депутатське звернення до Голові Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо зняття (демонтажу) неправомірно встановленого загально будинкових лічильників обліку газу 15 Січня 2019

15 Січня 2019

Голові Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

Кривенко О. О.

______________________________

вул. Смоленська, 19

м. Київ, 03057

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 Шановна Оксано Олександрівно!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю.

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення Яненко Тамари Яківни, яка проживає за адресою: вул. Любецька, буд. 9а, кв. 58, м. Чернігів, 14000, щодо зняття (демонтажу) неправомірно встановленого загально будинкових лічильників обліку газу з буд. № 9а, та № 2, по вул. Любецькій у м. Чернігові.

Заявниця вказує, що жителі будинків № 9а та № 2 по вул. Любецькій, у м. Чернігові колективно зверталися з відповідними скаргами до різних інстанцій, відносно того, що їм неправомірно, та без узгодження з мешканцями, у жовтні 2017 року були встановлені загально будинкові лічильники обліку газу.

Також, Яненко Т. Я., повідомляє, що у будинках № 9а та № 2 по вул. Любецькій, у м. Чернігові більша половина мешканців це квартиранти, а не власники житла, отож ті хто дійсно проживає та зареєстрований у своїх квартирах змушені сплачувати кошти за надані послуги з газопостачання за так званих орендарів.

Відповідно до положень ч. 2 ст. 2 Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» від 16 червня 2011 року з метою забезпечення комерційного обліку природного газу для населення суб’єкти господарювання, що здійснюють розподіл природного газу на відповідній території, оснащують споживачів природного газу - фізичних осіб (населення) індивідуальними лічильниками газу. Загальнобудинковий лічильник газу може бути встановлений лише за згодою співвласників багатоквартирного будинку в порядку, визначеному статтею 10 Закону України "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку".

Враховуючи вищевказане, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас перевірити обставини викладені у зверненні, та надати заявниці вичерпні роз’яснення щодо порушеного питання з урахуванням положень чинного законодавства України.

За результатами розгляду звернення, прошу надати відповідь на адресу моєї громадської приймальні, у встановлений законом строк, та копію на адресу заявника.

Про прийняте рішення та вжиті заходи повідомити мене у встановлений законом строк.

 

Додаток: копія звернення заявника на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Яненко Т.Я.

Відповідь: щодо зняття лічільників газу

Зворотний зв'язок