Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо сприяння у встановленні індивідуального лічильника обліку газу

Депутатське звернення до Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо сприяння у встановленні індивідуального лічильника обліку газу 18 Квітня 2019

18 Квітня 2019

Голові Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

Кривенко О. О.

______________________________

вул. Смоленська, 19,

м. Київ, 03057

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановна Оксано Олександрівно!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю.

На підставі ст. ст. 15,17,19 ЗУ «Про статус народного депутата України», з метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади міста Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення Міхно Раїси Іванівни, 10.11.1939 р. н., яка проживає за адресою: вул. Дніпровська, буд. 31, кв. 113, м. Чернігів, 14000, щодо сприяння у встановленні індивідуального лічильника обліку газу.

Відповідно до обставин викладених у зверненні у заявниці відсутній індивідуальний лічильник обліку газу, в зв’язку з чим розмір плати за послуги із газопостачання розподіляють на всіх користувачів у яких такі лічильники відсутні. Як наслідок оплата за використаний газ є не спів розмірною в порівнянні з тими мешканцями будинку, у яких встановлені індивідуальні лічильники обліку природнього газу, тобто набагато вищою. На свої неодноразові звернення до ПАТ «Чернігівгаз», щодо безоплатного встановлення індивідуального лічильника газу, було відмовлено та запропоновано встановити лічильник за власний рахунок. Самостійно встановити собі лічильник обліку газу заявниця не має змоги.

Відповідно до положень ч. 2 ст. 2 Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» від 16 червня 2011 року з метою забезпечення комерційного обліку природного газу для населення суб’єкти господарювання, що здійснюють розподіл природного газу на відповідній території, оснащують споживачів природного газу - фізичних осіб (населення) індивідуальними лічильниками газу.

Враховуючи вище викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас розглянути обставини викладені у зверненні та надати Міхно Р.І., вичерпні роз’яснення з приводу порушеного питання.

За результатами розгляду звернення, прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на мою адресу та копію на адресу заявника.    

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Міхно Р. І.

Відповідь: щодо лічильника обліку газу

Зворотний зв'язок