Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голові Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо встановлення індивідуального лічильника газу

Депутатське звернення до Голові Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо встановлення індивідуального лічильника газу 19 Грудня 2018

19 Грудня 2018

Голові Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

Кривенко О. О.

______________________________

вул. Смоленська,19

м. Київ, 03057

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

(в порядку ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України»)

 

Шановна Оксано Олександрівно!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю.

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення від Толкача Володимира Вікторовича, який проживає за адресою: вул. Старобілоуська, буд. 14-В, кв. 3, м. Чернігів, 14017 щодо встановлення індивідуального лічильника газу.

Заявник зазначає, що неодноразові його звернення до ПАТ «Чернігівгаз» відносно встановлення індивідуального лічильника газу результату не дали. Стверджує, що вплинути на даного суб’єкта господарювання та вирішити питання встановлення лічильника газу згідно законодавства ніяким чином не вдається, як наслідок порушуються права та законні інтереси останнього, як кінцевого споживача і отримувача послуг з газопостачання. Просить вплинути на ситуацію в якій опинилися мешканці буд. 14-В, по вул. Старобілоуська у м. Чернігові та вжити відповідних заходів реагування у відношенні до ПАТ «Чернігівгаз».

Відповідно до положень ч. 2 ст. 2 Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» від 16 червня 2011 року, з метою забезпечення комерційного обліку природного газу для населення суб’єкти господарювання, що здійснюють розподіл природного газу на відповідній території, оснащують споживачів природного газу - фізичних осіб (населення) індивідуальними лічильниками газу. Загальнобудинковий лічильник газу може бути встановлений лише за згодою співвласників багатоквартирного будинку в порядку, визначеному статтею 10 Закону України "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку".

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу в межах своєї компетенції провести повну, всебічну та об’єктивну перевірку обставини викладених у зверненні, та надати заявнику вичерпні роз’яснення по суті порушеного питання.

Про прийняте рішення та вжиті заходи повідомити мене та заявника у встановлений законом строк.

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Толкач В. В.

Відповідь: щодо встановлення індивідуального лічильнику газу

Зворотний зв'язок