Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо високих рахунків за опалення квартири

Депутатське звернення до Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо високих рахунків за опалення квартири 05 Квітня 2019

05 Квітня 2019

Голові Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

Кривенко О. О.

______________________________

вул. Смоленська, 19,м. Київ, 03057

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановна Оксано Олександрівно!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення від гр. Ярошенко Марії Нестерівни, яка проживає за адресою: вул. Незалежності, буд. 56, кв. 117, м. Чернігів, 14000, щодо високих рахунків за опалення квартири.

Відповідно до обставин викладених у зверненні заявник повідомляє, що будинок № 56 по вулиці Незалежності обладнаний загальнобудинковим лічильником газу, поряд з тим, частина мешканців обладнали свої квартири індивідуальними лічильниками газу, внаслідок чого показання загальнобудинкового лічильника розподіляються лише на мешканців, які не мають індивідуальних лічильників. Температура в помешканнях доходить до 27 градусів. Внаслідок чого рахунки обслуговуючої компанії ПАТ «Облтеплокомуненерго» містять значні суми.

Заявниця звертається з проханням переглянути норми ціноутворення ПАТ «Облтеплокомуненерго» та скоригувати подачу тепла до будинку № 56.

Враховуючи вище викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас у межах компетенції вжити всіх можливих заходів із вирішення порушених у зверненні питань та не допустити порушення прав Ярошенко М.Н., як кінцевого отримувача послуг з теплопостачання.

За результатами розгляду звернення, прошу надати відповідь на адресу моєї громадської приймальні, у встановлений законом строк, та копію на адресу заявника.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Ярошенко М.Н.

Відповідь: щодо рахунків для опалення

Зворотний зв'язок