Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо заборгованості по оплаті за спожитий газ

Депутатське звернення до Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо заборгованості по оплаті за спожитий газ 19 Грудня 2018

19 Грудня 2018

Голові Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

Кривенко О. О.

______________________________

вул. Смоленська, 19, м. Київ, 03057

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановна Оксано Олександрівно!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та надію на плідну співпрацю.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення від гр. Жукової Ольги Тимофіївни, яка проживає за адресою: вул. Вишнева, буд. 21/2, с. Іванівка, Чернігівського району, Чернігівської області, 15562, щодо заборгованості по оплаті за спожитий газ.

Відповідно до обставин викладених у зверненні та доданих документів вбачається, що у Жукової О. Т., згідно даних ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ» існує заборгованість по оплаті за спожитий газ в розмірі 2 318,65 грн. З даною заборгованістю заявниця категорично не погоджується, оскільки вважає, що вона виникла помилкова, або в результаті неналежних розрахунків з боку постачальника.

Жукова О. Т., стверджує, що з квітня місяця 2018 року, вона сплачувала по рахункам за спожитий газ із суттєвою переплатою (запасом) з метою заощадження грошових коштів у майбутньому. Копії відповідних рахунків додаються. Натомість у липні місяці 2018 року, після візиту контролера на адресу останньої із ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ» надійшов лист про припинення газопостачання та погашення простроченої заборгованості від 30.09.2018 року.

Також, заявниця звертає увагу на те, що вона – пенсіонер, отримує мінімальну пенсію, і субсидію на сьогоднішній день їй ще не призначили, отож порушене питання є нагальним, адже у зв’язку із наявністю заборгованості за спожитий газ її взагалі може бути відмовлено у майбутньому в призначенні субсидії на оплату житлово-комунальних послуг.

Враховуючи вищевикладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас в межах компетенції провести повну, всебічну та об’єктивну перевірку обставини викладених у зверненні та не допустити порушення прав Жукової О. Т., як кінцевого отримувача послуг з газопостачання.

Про прийняте рішення та вжиті заходи повідомити мене та заявника у встановлений законом строк.

        

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Жукова О. Т.

Відповідь: щодо заборгованності по оплаті за спожитий газ

Зворотний зв'язок