Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови Національної поліції України щодо притягнення до відповідальності зловмисників в с. Пакуль Чернігівського р-ну

Депутатське звернення до Голови Національної поліції України щодо притягнення до відповідальності зловмисників в с. Пакуль Чернігівського р-ну 10 Лютого 2017

10 Лютого 2017

Голові Національної поліції України

Князєву С.М.

01601 м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10

 ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Сергію Миколайовичу!

 З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади Чернігівського району, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення від голови Пакульської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області з приводу бездіяльності місцевих органів Національної поліції.

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, з липня 2016 року на території сільської ради здійснюється реалізація програми зі встановлення системи вуличного відеоспостереження. Встановлені відеокамери були пошкоджені або знищені, оптичні лінії зв’язку обірвані. За кожним фактом крадіжки або умисного пошкодження майна сільська рада зверталась до Чернігівського РВП ГУНП в Чернігівській області.

У свою чергу, керівництво ГУ НП у Чернігівській області не вживає дієвих заходів ані щодо розкриття вчинених злочинів, ані щодо профілактики злочинності не території Пакульської сільської ради.

Наведена ситуація провокує значне невдоволення місцевих мешканців, оскільки особи, що здійснили пошкодження системи відеоспостереження відомі, свідки вчинення правопорушень готові надати усі необхідні пояснення з цього приводу, однак жодних процесуальних дій зі сторони органів поліції не вчиняється.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу ініціювати всебічну перевірку обставин, викладених у зверненні голови Пакульської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області, вжити дієвих заходів щодо притягнення до відповідальності винних осіб та покращення криміногенної ситуації на території сільської ради.

Відповідь прошу надати у встановлений законом строк на адресу моєї громадської приймальні: 14000, Чернігівська обл., м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7 та копію на адресу заявника: 15543, Чернігівська обл., Чернігівський р-н., с. Пакуль, вул. Троїцька, 40.

 

Додатки: копія звернення із супровідними документами на 14 арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась


Відповідь:

Щодо бездіяльності місцевих органів національної поліції

Нацполіція Покульська сільрада 51

Зворотний зв'язок