Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови Пенсійного фонду України в Чернігівській області щодо вірності нарахування пенсії Косміній Г.Ф.

Депутатське звернення до Голови Пенсійного фонду України в Чернігівській області щодо вірності нарахування пенсії Косміній Г.Ф. 20 Лютого 2017

20 Лютого 2017

Начальнику Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області

Юрченку Ю.Д.

14005, Чернігівська обл., м.Чернігів, вул. П'ятницька , 83 а

 

 ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Юрію Дмитровичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене, як народного депутата України, надійшло звернення від Косьміної Ганни Федорівни, яка мешкає за адресою  щодо нарахування пенсії. 

Відповідно до обставин, викладених у зверненні, у червні 2015 року заявниці було зменшено розмір пенсії та, в подальшому, під час чергової індексації розмір пенсії не змінився. Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області своєю відповіддю не надало Косьміній Г.Ф інформації по суті викладених обставин.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу провести перевірку викладених у зверненні питань та, у разі виявлення порушень, вжити необхідних заходів.

Відповідь прошу надати у встановлений законом строк на адресу моєї громадської приймальні: 14000, Чернігівська обл., м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 7 та копію на адресу заявника:  

 

Додатки:  копія звернення із супровідними документами. Г.Ф. Косьміна звернення.

 

З повагою,
народний депутат України

М.В. Микитась

 

Відповідь: Косьміна

Зворотний зв'язок