Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови правління ПАТ «Чернігівгаз»

Депутатське звернення до Голови правління ПАТ «Чернігівгаз» 23 Листопада 2017

23 Листопада 2017

Голові Правління ПАТ «Чернігівгаз»

Яровій А.А.

вул. Любецька, 68, м. Чернігів

14000, Україна

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановна Алло Артурівно!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного. До мене, як до народного депутата України, надійшло звернення Мусієнко Ніни Павлівни, яка проживає за адресою: вул. Пирогова, б.22, кв.56, м. Чернігів щодо встановлення лічильника газу. У зверненні порушується питання щодо сприяння у встановленні лічильника газу за адресою мешкання заявника та надання роз’яснень щодо підстав нарахування заборгованості за надані підприємством послуги. 

Відповідно до положень ст. 3 Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» від 16 червня 2011 року фінансування робіт з оснащення лічильниками газу населення здійснюється за рахунок: коштів суб'єктів господарювання, що здійснюють розподіл природного газу на відповідній території; коштів відповідного бюджету; інших джерел, не заборонених законодавством.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас вжити необхідних заходів щодо встановлення за адресою мешкання заявника лічильника газу.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул.Кирпоноса,7 та копію на адресу заявника.

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь: щодо встановлення лічільника газу

Відповідь заявнику: Мусієнко Н.П.

Зворотний зв'язок