Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови правління ПАТ «Чернігівобленерго» щодо неналежного постачання електричної енергії

Депутатське звернення до Голови правління ПАТ «Чернігівобленерго» щодо неналежного постачання електричної енергії 24 Січня 2018

24 Січня 2018

Голові правління ПАТ «Чернігівобленерго»

Ткачу В. І.

вул. Гонча,40, м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Володимире Івановичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади м. Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного. До мене як народного депутата України надійшло звернення Федосок Євгенії Степанівни, яка проживає за адресою: вул. Подусівська б.23а, м. Чернігів, з приводу неналежного постачання електричної енергії.

Зокрема, у зверненні зазначається, що з вересня 2017 року напруга в мережі за адресою проживання заявника складає 155-195 Вольт. Федосок Є. С. вказує, що за такої напруги електроприлади в її помешканні не працюють. Неодноразові звернення до міських електричних мереж вирішенню порушеного питання не сприяли.

Відповідно до положень п. 38 Правил користування електричною енергією для населення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 26 липня 1999 р. № 1357,  енергопостачальник, серед іншого, зобов'язується забезпечувати надійне постачання електричної енергії згідно з умовами ліцензій та договором.

Поряд з цим, побутовий споживач електричної енергії має право, зокрема, на отримання електричної енергії, якісні характеристики якої визначені державними стандартами (п. 41 Правил).

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас розглянути обставини викладені у зверненні та вжити необхідних заходів з відновлення постачання електричної енергії за адресою проживання Федосок Є. С. на належному рівні. За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса,7 та копію на адресу заявника.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

 

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь на звернення: Федосок Є.С.

Відповідь: щодо постачання електричної енергії

Зворотний зв'язок