Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови правління ПАТ «Чернігівобленерго» щодо забезпечення електричною енергією згідно умов договору

Депутатське звернення до Голови правління ПАТ «Чернігівобленерго» щодо забезпечення електричною енергією згідно умов договору 05 Лютого 2019

05 Лютого 2019

Голові правління ПАТ «Чернігівобленерго»

Ткачу В. І.

вул. Гонча, 40

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Володимире Івановичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади міста Чернігова, надсилаю дане звернення з приводу наступного. До мене, як народного депутата України, надійшло звернення Федосок Євгенії Степанівни, яка проживає за адресою: вул. Подусівська, буд. 23-А, м. Чернігів, 14000, щодо забезпечення електричною енергією згідно умов договору. Зокрема, у зверненні зазначається, що протягом дня (з 06:00 год., до 24:00 год.,) напруга в мережі, яка підключена до буд. 23-А, по вул. Подусівська, у м. Чернігові, становить 160-195 ВТ (вхідну напругу показує стабілізатор).

Заявниця повідомляє, що 24.11.2018 року, протягом дня показники напруги становили 155-180 ВТ. 25.11.2018 року, з 19:00 год., до 20:00 год., показники напруги знизились до 147-165 ВТ. Стверджує, що при зазначених катастрофічних показниках напруги уся побутова техніка, в тому числі газовий котел у її домоволодінні, вимикаються і не працюють. В зв’язку з пониженням температури, навантаження на електричну мережу також збільшується. У зв’язку з цим, просить вжити заходів щодо забезпечення її домоволодіння необхідним рівнем напруги у мережі згідно умов договору укладеного між сторонами.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас у межах компетенції вжити необхідних заходів реагування з вирішення порушеного у зверненні питання.

За результатами розгляду звернення, прошу надати відповідь на адресу моєї громадської приймальні, у встановлений законом строк, та копію на адресу заявника.

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь заявнику: Федосок Є. С.

Зворотний зв'язок