Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови правління ПАТ «Чернігівобленерго» щодо оформлення документів для перерахунку пенсії

Депутатське звернення до Голови правління ПАТ «Чернігівобленерго» щодо оформлення документів для перерахунку пенсії 12 Березня 2018

12 Березня 2018

Голові правління ПАТ «Чернігівобленерго»

Ткачу В. І.

___________________________

вул. Гонча, 40, м. Чернігів 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Володимире Івановичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади Чернігівського району, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення Костенко Ганни Григорівни, яка проживає за адресою: вул. Івана Богуна, 48, кв.2, м. Чернігів, щодо оформлення документів для перерахунку пенсії.

Зокрема, у зверненні зазначається, що заявник в період часу з січня 1994 року по вересень 1997 року працювала на Чернігівському центральному підприємстві електромереж, правонаступником якого є ПАТ «Чернігівобленерго». Вказується, що для проведення перерахунку пенсії Костенко Г. Г. необхідна довідка про нараховану за цей період заробітну плату. Костенко Г. Г. стверджує, що самостійно отримати від ПАТ «Чернігівобленерго» вказану інформацію вона не може.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас розглянути обставини викладені у зверненні та вжити всіх необхідних заходів для надання Костенко Г. Г. необхідної інформації для проведення перерахунку пенсії.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул.Кирпоноса,7 та копію на адресу заявника.  

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь на звернення: Костенко Г.Г.

Відповідь: щодо оформлення документів для перерахунку пенсії

Зворотний зв'язок