Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови правління ПАТ «Чернігівобленерго» щодо підключення до електромережі

Депутатське звернення до Голови правління ПАТ «Чернігівобленерго» щодо підключення до електромережі 18 Липня 2018

18 Липня 2018

Голові правління ПАТ «Чернігівобленерго»

Ткачу В. І.

___________________________

вул. Гонча, 40,

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Володимире Івановичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади Чернігівського району, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло колективне звернення членів садівничого товариства «Лісове» (Халявинська сільська рада, Чернігівського району), щодо підключення до електромережі.

Зокрема, у зверненні порушується питання підключення товариства до електромережі. Вказується, що самостійно товариство вирішити це питання не має можливості, у зв’язку із відсутністю необхідних коштів.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас розглянути можливість підключення СТ «Лісове» до електромережі з використанням існуючих ліній електропередач та відповідної інфраструктури.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул. Кирпоноса,7 та копію на адресу заявника.  

 

Додаток: копія звернення на ___ арк.

 

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь: щодо підключення до електромережі

Відповідь заявнику: Колективне звернення

Зворотний зв'язок