Зворотний зв'язок
Головна сторінкаЗверненняДепутатське звернення до Голови правління ПАТ «Чернігівобленерго» щодо заборгованості за постачання електричної енергії

Депутатське звернення до Голови правління ПАТ «Чернігівобленерго» щодо заборгованості за постачання електричної енергії 14 Лютого 2018

14 Лютого 2018

Голові правління ПАТ «Чернігівобленерго»

Ткачу В. І.

вул. Гонча, 40,

м. Чернігів, 14000

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Володимире Івановичу!

 

З метою захисту законних прав та інтересів громадян України, та як представник громади Чернігівського району, надсилаю дане звернення з приводу наступного.

До мене як народного депутата України надійшло звернення Сябренко Миколи Васильовича, який проживає за адресою: вул.Шкільна,5, с.Киселівка, Чернігівський район, щодо заборгованості за постачання електричної енергії.

Зокрема, у зверненні зазначається, що заявнику нарахована сума штрафу за самовільне приєднання до електромережі, у зв’язку з чим, згідно рішення суду, здійснюється утримання з доходів заявника, зокрема, пенсії. Поряд з цим, Сябренко М. В. вказує, що, незважаючи на поетапне виконання рішення суду, ПАТ «Чернігівобленерго» має намір здійснити відключення домогосподарства заявника від електричної енергії у разі не погашення суми боргу у повному обсязі, що, з огляду на скрутний матеріальний стан, є для заявника не можливим.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас врахувати обставини, викладені у зверненні, та не здійснювати примусове відключення домогосподарства Сябренка М. В. від електричної енергії.

За результатами розгляду звернення прошу надати відповідь у встановлений законодавством термін на адресу: м. Чернігів, вул.Кирпоноса,7 та копію на адресу заявника.  

Додаток: копія звернення на ___ арк.

З повагою,
народний депутат України


М.В. Микитась

 

Відповідь на звернення: Сябренко М.В.

Відповідь: щодо постачання електричної енергії

Зворотний зв'язок